Pracownik sprzątający - brygadzista - Bytom, śląskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pracodawca: Inwemer System Sp. z o. o.

Numer oferty: StPr/24/0314

Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzór nad pracownikami, sprzątanie biur
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach porannych: od 07.00 do 15.00.
Praca na terenie miast: Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie zawodowe, sumienność, uczciwość, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

NIP: 7711008896
REGON: 590357423
Krótki opis działalności gospodarczej: Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Adres www: www.inwemer.pl
Adres: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 508-060-887
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dok. aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon