Pracownik produkcji - Kargowa, lubuskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: WORK TIME ZIELONA GÓRA Sp. Z o. O
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0447

Miejsce pracy: Kaliska 2, 66-120 Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej
dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 220.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Godzina zakończenia pracy] : 18:00
[Wymiar czasu pracy] : 220 godzin w miesiącu
[Inna umowa] : UMOWA ZLECENIE

NIP: 9731091683
REGON: 524652441
Nr KRAZ: 29425
Adres: Wrocławska 5A, 65-218 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ANASTASIIA BOTVENKO
Nr telefonu: 660836867
E-mail: worktimeeu.com@protonmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail