Nauczyciel przedszkola - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: P.H.U INSTALBUD BARTOSZ PLUCIŃSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0846

Miejsce pracy: Gen. Kazimierza Pułaskiego 27, 40-276 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat. Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Utrzymywanie stałego kontaktu z rodzicami w ramach przekazywania informacji zwrotnej z zakresu postępów edukacyjnych i wychowawczych dzieci. Uczestniczenie w tworzeniu przyjaznej i życzliwej atmosfery panującej w przedszkolu.
- Praca 8 godzin dziennie zmianowa w godzinach: 7:00-18:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 100 do 6 850 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 6100 do 6850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na poczatek na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie.

NIP: 6262502906
REGON: 243328258
Krótki opis działalności gospodarczej: WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH. WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH. PLACÓWKI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.
Adres www: https://przedszkole-superkids.pl
Adres: Gen. Kazimierza Pułaskiego 27, 40-276 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: BARTOSZ PLUCIŃSKI
Nr telefonu: 501-487-447
E-mail: phu.instalbud@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-22:00) (Tel. 501-487-447) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 27, 40-276 Katowice) lub e-mail: phu.instalbud@interia.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 9:00-22:00