Pracownik utrzymania czystości - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: "IZAN +" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0842

Miejsce pracy: Henryka Dąbrowskiego 23, 40-032 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 15:00-22:00 do ustalenia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
Zawód: pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Chęć do pracy
  • Dokładność
  • Sumienność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność sprzątania. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

NIP: 7960001798
REGON: 005111980
Krótki opis działalności gospodarczej: SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH. ZBIERANIE ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE
Adres: 31-215 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystyna Kapko
Nr telefonu: 691-913-036
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 691-913-036) w godzinach: 8:00-17:00.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny, Godziny : Tel. 8:00-17:00