Młodszy asystent rodziny - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JASTRZĘBIU- ZDROJU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0212

Miejsce pracy: Opolska 9, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych zadań zgodnie z art. 15 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępcznej (Dz. U. 2024 poz. 177)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa
umowa na czas nieobecności zastępowanego pracownika
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • wykształcenie zgodnie z art.12 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U.2024 poz. 177)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: osoba chętna do pracy:
- nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona;
- wypełnia obowiązek alimentacyjny- w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;
- nie byłą skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

NIP: 6331613886
REGON: 003461374
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
Adres: Opolska 9, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klaudia Jurczak
Nr telefonu: 32 43 49 658
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. lub osobisty z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon