Operator maszyn skrawających: frezer narzędziowy - Czerwieńsk, lubuskie

Data dodania: 2024-03-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: LFC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0349

Miejsce pracy: Składowa 5B, 66-016 Czerwieńsk, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa frezarek manualnych - wykonywanie wyrobów na podstawie przygotowanych procesów technologicznych,
praca z dokumentacją techniczną,
wykonywanie serii wyrobów, w tym udział w pracach nad prototypami wyrobów,
dokonywanie pomiaru i bieżącej kontroli jakości.

Firma zapewnia kompleksowe szkolenia z zakresu:
- obsługi procesów technologicznych (frezowanie, toczenie, dobór narzędzi i obsługa urządzeń),
- pracy z cyfrowymi narzędziami pomiarowymi,
- pracy w systemach jakościowych ISO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 38 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
praca 7-15
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: operator obrabiarek skrawających*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie techniczne, szlifierz, modelarz, szlifierz narzędziowy, frezer, tokarz lub pokrewne, minimum 2 lata doświadczenia jako operator maszyn skrawających, precyzja i systematyczność, zdolności manualne, znajomość rysunku technicznego i pracy na jego podstawie, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikromilimetr, dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym (7-15)

NIP: 9290112610
REGON: 00609552700000
Adres www: www.lfc.com.pl
Adres: Kożuchowska 41, 65-364 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@lfc.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv wysyłać na adres e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail