Maszynista urządzeń na oczyszczalni ścieków - Tarnów Bycki, lubuskie

Data dodania: 2024-03-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracodawca: Zakład Gospodarki Komunalnej w Bytomiu Odrzańskim

Numer oferty: StPr/24/0088

Miejsce pracy: 67-115 Tarnów Bycki, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: M. in. utrzymanie wszystkich obiektów oczyszczalni ścieków w ciągłym ruchu eksploatacyjnym, sporządzanie raportów dziennych i okresowych pracy oczyszczalni, nadzorowanie procesów technicznych oraz kontrola i obsługa urządzeń na oczyszczalni ścieków. Konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków, prace porządkowe na terenie oczyszczalni ścieków, w tym budynków. Utrzymanie porządku i czystości w obrębie powierzonego obiektu. Pozostanie do dyspozycji przełożonego bez względu na czas pracy w przypadku awarii. Praca w ruchu ciągłym w godzinach 7.00-15, 14.00-22.00, wg grafiku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto za godzinę x 160 godzin
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: operator urządzeń oczyszczania ścieków
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV, elastyczność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikacja, chęci do pracy- konieczne.
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat w pracy na oczyszczalni- pożądane

NIP: 9251003377
REGON: 970404060
Adres: MŁYŃSKA 15, 67-115 Bytom Odrzański, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JOlanta Marchalewska
Nr telefonu: 683884057
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon