Rozbieracz-wykrawacz - Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Pracodawca: INTRASERVIS APT SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0205

Miejsce pracy: Belgijska 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie mięsa przy pomocy maszyn, rozbiór tuszy mięsa na porcje. Skórowanie mięsa, rozbiór mięsa, krojenie gulaszu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 27.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: rozbieracz-wykrawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku. Wymagana gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 4.30-15.00, 15.00-23.00 i w dni wolne od pracy w tych samych godzinach, dyspozycyjność, precyzja. Dźwiganie do 25kg. Praca w wymuszonej pozycji.

NIP: 6751786346
REGON: 526102271
Nr KRAZ: 30271
Adres: Aleja Pokoju 13/6, 31-548 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 600608773
E-mail: dorota.lewicka@intraservis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail