Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością - Jerzmanowa, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jerzmanowej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0063

Miejsce pracy: 67-222 Jerzmanowa, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Usługa asystencka obejmuje wspieranie osoby z niepełnosprawnością w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego:
1) społecznego (np. wsparcie w przemieszczaniu się m.in. do lekarza, do punktów usługowych i innych miejsc publicznych oraz asysta w tych miejscach, spędzanie czasu wolnego, w tym wsparcie podczas zajęć kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, integracja ze środowiskiem),
2) zawodowego (np. wsparcie w przemieszczaniu się do pracy, urzędów pracy, podmiotów aktywizujących zawodowo oraz asysta w tych miejscach i zajęciach),
3) edukacyjnego (np. wsparcie w przemieszczaniu się do szkół i placówek oświatowych oraz na ich terenie, wsparcie podczas zajęć edukacyjnych i w procesie uczenia: gromadzenie materiałów, korzystanie z biblioteki).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 41,5 PLN
Opis wynagrodzenia: system czasowy ze stawką godzinową
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • zaangażowanie do pracy
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby z niepełnosprawnością, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta
co najmniej 6 - miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, wolontariat

NIP: 6931053674
REGON: 004045548
Adres: Głogowska 7, 67-222 Jerzmanowa, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Maruchniak
Nr telefonu: 76 833-60-50
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon