Konserwator - Jerzmanowa, dolnośląskie

Data dodania: 2023-04-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Pracodawca: Przedszkole Gminne "Kraina Marzeń" w Jerzmanowej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0565

Miejsce pracy: Obiszowska 25, 67-222 Jerzmanowa, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - drobne prace elektryczne, prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych, naprawa zamków, okuć stolarskich, drobne prace glazurnicze, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu, prace remontowe, naprawa sprzętu przedszkolnego tj. stolików, biurek, krzeseł oraz pozostałego sprzętu meblowego, naprawa sprzętu znajdującego się na placu zabaw, prace porządkowe m.in. grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem chodników, koszenie trawników, przycinanie krzewów, dbanie o należyty stan budynku oraz inne prace zlecone przez dyrektora
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 07.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: MILE WIDZIANE doświadczenie w zawodzie oraz prawo jazdy kat. B

NIP: 6931896071
REGON: 390243476
Adres: Obiszowska 25, 67-222 Jerzmanowa, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Musielak
Nr telefonu: 724 846 572
E-mail: dyrektor@przedszkolejerzmanowa.szkolnastrona.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail