Konserwator - Jerzmanowa, dolnośląskie

Data dodania: 2023-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Pracodawca: PRZEDSZKOLE GMINNE "KRAINA MARZEŃ"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0263

Miejsce pracy: Obiszowska 25, 67-222 Jerzmanowa, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, świetlówek),
prace związane z konserwacją urządzeń wodno kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji),
naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien,
drobne prace glazurnicze, typu przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi,
dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki),
prace remontowo w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie
i cementowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach),
prace remontowe o drobnym zasięgu ,
prace naprawcze związane ze sprzętem przedszkolnym (naprawa stolików, ławek, biurek, krzeseł, pozostałego wyposażenia meblowego),
prace naprawcze związane ze sprzętem na placu zabaw,
prace porządkowe należące do obiektu przedszkolnego, m.in. grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników
i parkingów, koszenie trawników, podlewanie trawników, krzewów, kwiatów, przycinanie krzewów,
pomoc w urządzaniu terenu wokół przedszkola (nasadzenia roślin, przygotowywanie terenu do drobnych inwestycji, podejmowanie doraźnych, niezbędnych środków dla zabezpieczenia placówki przed wadliwym funkcjonowaniem urządzeń; itp.)
wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora,
zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie przedszkola .
wywieszanie flagi państwowej w dniach poprzedzających święta narodowe,
dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego
i wyposażenia przedszkola, w tym: dozorowanie terenu należącego do przedszkola i codzienne sprawdzanie stanu technicznego sprzętów, urządzeń, ogrodzenia, obiektów sportowych.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i poziomu wykształcenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6931896071
REGON: 390243476
Krótki opis działalności gospodarczej: przedszkole
Adres www: http://www.przedszkolejerzmanowa.szkolnastrona.pl/
Adres: Obiszowska 25, 67-222 Jerzmanowa, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Musielak
Nr telefonu: 724 846 572
E-mail: sekretariat@przedszkolejerzmanowa.szkolnastrona.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8:00-14:00