Młodszy specjalista ds. e-commerce

Firma nie oczekuje od kandydata żadnego doświadczenia, wszystkiego jesteś w stanie się nauczyć.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność
  • Skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie sklepem internetowym i platformami sprzedażowymi
  • Obsługa platform sprzedażowych b2b
  • Optymalizacja działania platform sprzedażowych pod kątem informatycznym i handlowym z zachowaniem spójności z funkcjonującymi w firmie systemami
  • Inicjowanie i wprowadzanie usprawnień dotyczących sklepu internetowego
  • Wprowadzanie bieżących zmian do sklepu internetowego
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Nadzór nad przepływem danych pomiędzy systemem ERP a pozostałym oprogramowaniem
  • Zarządzanie cennikami i ich wprowadzanie na platformy sprzedażowe
  • Aktualizacja strony internetowej
  • Analiza rynku e-commerce

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atmosferę pracy opartą o współpracę i dzielenie się wiedzą, młody optymistyczny zespół
  • Stabilne zatrudnienie
  • Gwarantujemy także pomoc w zaklimatyzowaniu się
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
  • Zatrudniamy pracowników biurowych z różnych krajów można rozmawiać u nas po polsku bądź po angielsku

STAWKA DO UZGODNIENIA NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ adekwatna do posiadanego doświadczenia! Miejsce wykonywanej pracy przy ulicy Anny Jagiellonki 24a w Gliwicach poniedziałek-piątek 7-15. Idziemy na rękę studentom i bezproblemowo godzimy się na nieobecności związane z uczelnią

Kontakt:

Tel: 0048-731-259-259

Email: biuro@enzopolska.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95