SPECJALISTA D/S SPRZEDAŻY ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH X-REH.PL | Rodion sp. z o.o.

Sklep internetowy www.x-reh.pl to kanał sprzedażowy spółki Rodion sp. z o.o. Zajmujemy się m.in. sprzedażą łóżek do rehabilitacji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty d/s sprzedaży łóżek do rehabilitacji. Oferujemy samochód służbowy, telefon, laptop, umowę o pracę (początkowo na czas określony) i atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się podstawa (3'500 PLN), prowizja za wykonanie planu sprzedaży oraz premia uznaniowa. Od kandydatów oczekujemy posiadania

Działalność:
Sklep internetowy www.x-reh.pl to kanał sprzedażowy spółki Rodion spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Myszkowie. Jesteśmy podmiotem świadczącym kompleksowe usługi branży medycznej. W szczególności zajmujemy się sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych (zobacz: www.x-reh.pl/lozka-rehabilitacyjne.html )
Oferta:
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty d/s sprzedaży łóżek rehabilitacyjnych. Ponieważ, sprzedajemy specjalistyczne łóżka do rehabilitacji dzieci i dorosłych, jak również łóżka bariatryczne, nasi Klienci często życzą sobie aby przed zakupem sprzęt został im zaprezentowany. Zależy nam również na długotrwałych relacjach handlowych z obsługiwanymi przez nas gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi. Nasza sięc dystrubucji działa na terenie całego kraju. W zależności od ilości kandydydatów spełniających wymagania zostaną Państwo przydzieleni do jednego z obszarów na terenie kraju (obszary działania obejmują po 2-3 województwa).
Zakres obowiązków:
Do zadań specjalisty d/s sprzedaży łóżek rehabilitacyjnych sklepu www.x-reh.pl będzie należało:
 - utrzymywanie relacji handlowych z naszymi Klientami (przedstawianie aktualnej oferty sprzedażowej łóżek do rehabilitacji z oferty http://www.x-reh.pl/lozka-rehabilitacyjne.html ),
- prezentacja łóżek do rehabilitacji,
- obsługa zamówień,
- pozyskiwanie nowych Klientów (za odrębnym wynagrodzeniem prowizyjnym).

Oferujemy:
Specjalistom d/s sprzedaży łóżek rehabilitacyjnych z oferty www.x-reh.pl/lozka-rehabilitacyjne.html oferujemy:
- samochód służbowy (Citroen Berlingo lub Peugeot Partner)
- telefon,
- laptop,
- umowę o pracę (początkowo na czas określony),
- szkolenie z zakresu sprzętu i obsługi Klienta,
- możliwość rozwoju i awansu.

Wynagrodzenie:
Specjalistom d/s sprzedaży łóżek rehabilitacyjnych www.x-reh.pl/lozka-rehabilitacyjne.html oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się:

- podstawa (3'500 PLN brutto),
- prowizja za wykonanie planu sprzedaży,
- prowizja od nowych zamówień,
- premia uznaniowa.

Oczekiwania:

Od specjalistów d/s sprzedaży łóżek do rehabilitacji www.x-reh.pl oczekujemy:
 - wykształcenia minimum średniego;
-  znajomość obsługi komputera;
-  samodzielność i konsekwencja w działaniu;
-  posiadania prawo jazdy kat. B (umiejętności poruszania się samochodem półdostawczym)

KONTAKT:
Osoby, które są zainteresowane ofertą pracy w charakterze specjalisty d/s sprzedaży łóżek do rehabilitacji www.x-reh.pl , prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@x-reh.pl W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: SPECJALISTA D/S SPRZEDAŻY ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.
Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez X-REH.PL | Rodion. sp. z o.o.