PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY X-REH.PL | Rodion sp. z o.o.

Sklep internetowy www.x-reh.pl to kanał sprzedażowy spółki Rodion sp. z o.o. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu do rehabilitacji i fizjoterapii. Poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego. Oferujemy samochód służbowy, telefon, laptop, umowę o pracę (początkowo na czas określony) i atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się podstawa (3'500 PLN), prowizja za wykonanie planu sprzedaży oraz premia uznaniowa. Od kandydatów oczekujemy posiadania prawa jazdy kat.

Działalność
Sklep internetowy www.x-reh.pl to kanał sprzedażowy spółki Rodion spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Myszkowie. Jesteśmy podmiotem świadczącym kompleksowe usługi branży medycznej.
Oferta
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawicieli handlowych sklepu internetowego www.x-reh.pl. Ponieważ, sprzedajemy specjalistyczny sprzęt medyczny, nasi Klienci często życzą sobie aby przed zakupem sprzęt został im zaprezentowany. Zależy nam również na długotrwałych relacjach handlowych z obsługiwanymi przez nas gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi.
Zakres obowiązków
Do zadań przedstawiciela handlowego sklepu www.x-reh.pl będzie należało:

  • utrzymywanie relacji handlowych z naszymi Klientami (przedstawianie aktualnej oferty sprzedażowej),
  • prezentacja sprzętu rehabilitacyjnego,
  • obsługa zamówień,
  • pozyskiwanie nowych Klientów (za odrębnym wynagrodzeniem prowizyjnym).

Oferujemy
Przedstawicielom handlowym sklepu www.x-reh.pl oferujemy

  • samochód służbowy,
  • telefon,
  • laptop,
  • umowę o pracę (początkowo na czas określony),
  • szkolenie z zakresu sprzętu i obsługi Klienta,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Wynagrodzenie
Przedstawicielom handlowym sklepu www.x-reh.pl oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się:

  • podstawa (3'500 PLN brutto),
  • prowizja za wykonanie planu sprzedaży,
  • prowizja od nowych zamówień,
  • premia uznaniowa.

     Oczekiwania
    Od przedstawicieli handlowych sklepu www.x-reh.pl oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego;
    • znajomość obsługi komputera;
    • samodzielność i konsekwencja w działaniu;
    • posiadania prawo jazdy kat. B

    KONTAKT
    Osoby, które są zainteresowane ofertą pracy w charakterze przedstawiciela handlowego www.x-reh.pl , prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@x-reh.pl W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

      'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.
        Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

        dodane przez X-REH.PL | Rodion. sp. z o.o.