Data ważności ogłoszenia: 2016-04-08 23:00

Programista/Koder stron, sklepów, portali internetowych

Rozwijając firmę szukamy do pomocy ambitnego programistę, który chciałby dołączyć do naszego zespołu!

Opis stanowiska:
– Utrzymanie i rozwój systemów informatycznych,
– Tworzenie samodzielnych modułów systemów, witryn internetowych,
– Tworzenie przejrzystego kodu w oparciu o standardy obowiązujące w firmie,
Oczekiwania:
–  bardzo dobra znajomość HTML, CSS,
– Średnio zaawansowana znajomość PHP, MySQL,
– podstawowa znajomość JavaScript, JQuery
– znajomość systemów zarządzania treścią – CMS: WordPress, Prestashop, Joomla
– mile widziana znajomość Framework PHP,
– chęć doskonalenia technik programowania,
– zapał do szukania nowych rozwiązań.
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia,
– atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
– elastyczne godziny pracy,
– rozwój zawodowy poprzez wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych,
– wewnętrzne szkolenia firmowe z zakresu IT,

Oferty proszę kierować na adres mailowy:
poczta@itcomputerpartner.pl

z dopiskiem: Programista

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ITCOMPUTERPARTNER dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

dodane przez Natalcia1