Care Assistant - opiekun osób starszych w Wielkiej Brytanii

Region wykonywanej pracy: Wielka Brytania
Nr referencyjny: CA/UK/jobs.pl

Pragniesz związać swoją przyszłość zawodową z niesieniem pomocy innym? Znasz język angielski? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia w opiece.
Zainteresowane osoby zapraszamy na cykliczne, bezpośrednie spotkanie z pracodawcą brytyjskim w Warszawie!

Opis stanowiska:
- praca w domach opieki (do wyboru placówki na terenie całej Wielkiej Brytanii)
- pomoc osobom starszym w wykonywaniu codziennych czynności (asystowanie podczas chodzenia, spędzanie czasu, pomoc w ubieraniu, jedzeniu, dotrzymywanie towarzystwa)
-organizowanie czasu podopiecznym (spacery, zabawy)
-w razie potrzeby pomoc w higienie osobistej
Oczekiwania:
- dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca kontakt z podopiecznymi oraz personelem medycznym
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (opieka nad osobami chorymi lub starszymi, młodzieżą lub dziećmi - może być praktyka zdobyta podczas studiów, praca jako wolontariusz, staż, opieka nad członkiem rodziny)
- predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki
- życzliwość i cierpliwość, empatia
- gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na minimum 12 miesięcy
Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki w zależności od doświadczenia
- tanie zakwaterowanie w jednoosobowych, wyposażonych pokojach
- stałe i legalne zatrudnienie
- umowa na pełen etat z możliwością wielu nadgodzin
- darmowa pomoc w załatwianiu formalności
CV w j. angielskim proszę przesyłać na adres opieka@hr.pl

dodane przez RekrutHRPL