Serwisant - www.unicard.pl

Firma Unicard SA z Krakowa poszukuje osoby na stanowisko: Serwisant.

Firma Unicard świadczy usługi z zakresu oprogramowania dla firm. Zajmuje się między innymi tworzeniem systemu, który nazywa się rejestracja czasu pracy

    OPIS STANOWISKA
  • obsługę serwisową urządzeń elektronicznych,
  • konfiguracja sprzętowa naprawianych urządzeń
  • tworzenie dokumentacji serwisowej
  • Wsparcie techniczne klientów
CZEGO WYMAGAMY?
  • Wykształcenie min. średnie elektroniczne, mile widziane wyższe (elektronika, telekomunikacja bądź pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i diagnozowania usterek
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Posiadanie uprawnień do eksploatacji urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych
    (SEP do 1 kV)
DODATKOWE ATUTY:
  • Znajomość urządzeń i systemów Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, CCTV, SAP, SWiN  oraz Systemów Parkingowych
 CO OFERUJEMY?:
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy rekrutacja@unicard.pl. Do oferty należy dołączyć adnotację o następującej treści: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883).'

dodane przez mkwiecien