Inżynier Projektowy - Wrocław

Nazwa stanowiska: Inżynier Projektowy Miejsce pracy: Wrocław

OFERUJEMY:

·         udział w polskich i międzynarodowych projektach automatyzacji procesów

·         wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i systemów klasy DCS i PLC

·         pracę z doświadczonymi specjalistami

·         wyjazdy zagraniczne

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         bogaty pakiet socjalny i dofinansowanie nauki

·         możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Odpowiednio do stopnia rozwoju zawodowego:

·         projektowanie struktur automatyki i algorytmów sterowania

·         dobór sprzętu

·         implementacja rozwiązań

·         testowanie i walidacja

·         wdrażanie i serwis u klientów

·         optymalizacja procesów

·         uzgodnienia z klientami i ich wsparcie

·         opracowywanie dokumentacji

·         przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie

WYMAGANIA:

·         wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka, Energetyka

·         wiedza lub wykształcenie w zakresie automatyzacji procesów

·         obycie z systemami komputerowymi

·         umiejętność programowania sterowników firmy Siemens lub Rockwell

·         znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         gotowość do wyjazdów na obiekty, w tym zagraniczne

·         samodzielność, rzetelność i zaangażowanie

·         dyspozycyjność oraz umiejętność pracy z zespołem i klientami

·         posiadanie prawa jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

·         doświadczenie w zakresie uruchamiania komputerowych systemów automatyki

·         doświadczenie w branży energetyki, linii produkcyjnych, chemii, wydobycia ropy i gazu

·         znajomość innych języków (hiszpański, francuski)

·         uprawnienia dozorowe w zakresie AKPiA

·         kwalifikacje osoby niższego dozoru w zakładach górniczych

Wyślij swoje CV korzystając z linku:

dodane przez TransitionTechnologiesSA