Reporting and Forecasting Specialist

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto: Bydgoszcz ( oferujemy wsparcie w relokacji )

Opis stanowiska:
Tworzenie analiz i sprawozdań dla działu HR.
Monitoring jakości i spójności danych pochodzących z wielu źródeł.
Współpraca z innymi działami w ramach realizacji bieżących projektów.
Opracowywanie i przedstawianie rekomendacji oraz wniosków z przeprowadzonych analiz.
Weryfikacja danych pod kątem bieżących projektów.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość MS Excel lub Access
Biegła znajomość języka angielskiego.
Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.
Otwartość na pracę zespołową.
Energia, pozytywne oraz proaktywne nastawienie do wykonywanych obowiązków.
Umiejętność efektywnego zarządzania czasem w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:
Stabilność zatrudnienia i umowę o pracę.
Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Pracę w międzynarodowym środowisku i codzienny kontakt z językiem obcym.
Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (pensja, premia, nagrody).
Prywatną opiekę medyczną.
Ubezpieczenie na życie.
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Dodatki na dojazdy do pracy.
Pakiet relokacyjny w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

dodane przez Dyna Consulting