Data ważności ogłoszenia: 2015-08-31 23:00

Specjalista ds. systemu MRP2/ERP

Firma Stigo z Krakowa poszukuje osoby do zatrudnienia na stanowisku: Specjalista ds. systemu MRP2/ERP

Opis stanowiska oraz zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie potencjlanych klientów systemu,
  • Prowadzenie prezentacji programu,
  • Obsługa techniczna klientów
  • Doradztwo techniczne dla klienta w doborze systemu,
  • Przygtowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie umów.

 Wymagania:

  • Absolwent lub Student/ka 5 roku studiów technicznych: Zarządzanie i inżynieria produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka,
  • Motywacja do pracy z systemem MRP2/ERP dla firm produkcyjnych,
  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnch w zakłdach przemysłowych,
  • Komunikatowyność, motywacja do osiągania sukcesów,
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie handlowym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym,
  • Gotowość odbywania częstych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia w zakresie pracy z systemem ERP
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Prywatną opiekę medyczną

Zgłoszenia w postaci listu CV prosimy wysyłać na maila: j.juras@stigo.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – Praca ERP wraz z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

dodane przez STIGO