Asystent rekrutera (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AdsR01/WRO/0715
OBOWIĄZKI:
- pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i niższego szczebla,
- aktywne pozyskiwanie kandydatów,
- tworzenie rekrutacyjnej bazy danych kandydatów,
- współpraca z instytucjami edukacyjnymi, szkoleniowymi, urzędami pracy, itp.,
- raportowanie z obszaru rekrutacji i selekcji.
WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie/wyższe,
- mile widziane osoby uczące się,
- doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji będzie dodatkowym atutem,
- dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych,
- wysoko rozwinięta komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- praktyczna znajomość narzędzi i systemów wspierających rekrutację,
- czynne prawo jazdy kategorii B.
OFERUJEMY:
- umowę-zlecenie,
- możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent_rekrutera_lo4zzm_klo41z/5918-3947-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner