Data ważności ogłoszenia: 2015-06-06 22:20

Blacharz - lakiernik

Zapraszamy. Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej i doradztwa zawodowego istniejąca na rynku od 1995 roku. Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mech

Dla naszego klienta na terenie Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik – blacharz

Obowiązki:

  • Prace związane z utrzymaniem karoserii,

  • Lakierowanie samochodów.

Oczekiwania:

  • Wymagane doświadczenie w pracy jako lakiernik,

  • Wymagana jest podstawowa znajomość języka francuskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Obowiązkowość,

  • Sumienność,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Możliwość nadgodzin,

  • Umowa cywilno-prawna,

  • Opiekę koordynatora przez cały czas trwania kontraktu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

dodane przez eurokontakt