Data ważności ogłoszenia: 2015-05-28 11:00

Specjalista w Dziale Sprzedaży

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 15 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu.

 Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej na rynku firmy brokerskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista w Dziale Sprzedaży   Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:

·         Utrzymywanie relacji z Klientami biznesowymi (poprzez kontakt telefoniczny i mailowy)

·         Weryfikacja aktualnych polis i proponowanie nowych rozwiązań (praca z bazą Klientów)

·         Analiza bieżących potrzeb oraz budowanie długofalowych relacji

·         Przygotowywanie rozwiązań w zakresie produktów ubezpieczeniowych

Od Kandydatów oczekujemy:

·         Doświadczenia w sprzedaży produktów/usług ubezpieczeniowych (ok. 2-3 lat)

·         Dobrej znajomości rynku ubezpieczeniowego

·         Otwartości w kontaktach interpersonalnych

·         Umiejętności identyfikowania potrzeb Klientów

·         Nastawienia proklienckiego, inicjatywy w pracy z Klientem

W zamian Firma oferuje:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji Kandydata

·         Ciekawą, samodzielną pracę w firmie, która jest liderem na rynku brokerskim

·         Wynagrodzenie adekwatne do oczekiwań i doświadczenia Kandydata

·         Dobrą, przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@arpi.no

dodane przez jbochnia