Data ważności ogłoszenia: 2015-05-20 23:55

Przedstawiciel handlowy - Lublin i okolice

Dołącz do Nas.

Firma z branży BHP z Lublina poszukuje osób, preferujemy kobiety - maturzystki,

studentki, po studiach, które chcą spróbować swoich sił i rozwijać się w sprzedaży, z naszym szkoleniowym wsparciem.

Stawiamy na świeżość i otwarty umysł, doświadczenie jest dla Nas drugorzędne.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi nawiązywać nowe relacje z ludźmi, nowe wyzwania,

jest kreatywna i przedsiębiorcza, potrafi dążyć do celu i nie ma problemów z komunikatywnością to stajesz przed wielką szansą, aby do nas dołączyć!

Jeżeli brak Ci doświadczenia? nie martw się! U nas ono nie jest konieczne! My Cię

wszystkiego nauczymy!

Opis stanowiska:

* Pozyskiwanie nowych klientów ( przedsiębiorstwa, firmy, instytucje ) poprzez

bezpośrednie kontakty i rozmowy oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych mających na celu rozszerzenie sieci odbiorców naszych produktów;

* Promocja firmy i jej produktów, prezentacja ofert sprzedaży z branży BHP ( odzież

ochronna, rękawice, obuwie art.BHP);

* Analiza sytuacji rynkowej pod kątem działań konkurencji i szans rozwoju sprzedaży,

* Teren działalności: Lublin, miasta i miejscowości z woj. lubelskiego i ościennych

* Czas pracy: elastyczny , do uzgodnienia;

Wymagania:

* Bardzo duża komunikatywność,

* Operatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

* Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;

* Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie - wyjazdów służbowych 1-2 razy w

tygodniu;

* Silna motywacja do pracy oraz konsekwencja i systematyczność w działaniu

* Wykształcenie : minimum średnie

* Wiek: 19 - 35 lat

Oferujemy:

* zatrudnienie dostosowane do twoich możliwości czasowych;

* atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od ustalonego czasu pracy;

* profesjonalne szkolenie, wsparcie marketingowe;

* możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, doskonalenia umiejętności

handlowych i rozwoju zawodowego i stabilnego zatrudnienia;

* transport po terenie działania w przypadku braku prawa jazdy kat B;

* Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane i zamieszkałe w Lublinie, okolicach lub woj.lubelskim prosimy o

kontakt telefoniczny : 608 67 36 06 ( od 7.00 - 21.00)

dodane przez jonar