Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa ze znajomością języków obcych

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy Kandydata/Kandydatki
na stanowisko:

miejsce pracy: WRZEŚNIA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego – warunek konieczny,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych,

  • nadzór nad terminowością płatności od odbiorców i do dostawców zagranicznych,

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do informatycznego systemu finansowego,

  • przygotowywanie raportów i zestawień finansowych,

  • wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych,

  • sporządzanie dekretacji INTRASTAT.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@pl.gestamp.com

W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

dodane przez Gestamp