Praca w godz.9-15 od Pn-Pt

Delta Contact wprowadza nowy projekt i w związku z tym poszukuje kandydatów na stanowisko KONSULTANT TELEFONICZNY DS. SPRZEDAŻY

Jesteśmy stabilną organizacją istniejącą od ponad dziewięciu lat. Posiadamy już 3 lokalizacje, a do najnowszej prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Konsultant ds. Sprzedaży
Gwarantujemy:
Stabilne zatrudnienie
Pracę od poniedziałku do piątku
Godziny pracy  9:00-15:00
Stałą stawkę za godzinę pracy, a dodatkowo prowizje za wyniki
Wynagrodzenie zawsze w terminie
Szkolenia wdrażające i rozwijające
Oczekujemy: Jedynie poprawnej wymowy, komunikatywności i pozytywnego nastawienia do pracy.
Obowiązki: Do Twoich zadań będzie należało jedynie utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz sprzedaż produktów wydawniczych.
Złóż swoją aplikację już teraz.Nasz adres:bialystok@deltacontact.pl

dodane przez Delta Contact