Informatyk do stworzenia aplikacji

Lokalizacja:

Szkoła Matematyki, firma zajmująca się z powodzeniem od kilku lat prowadzeniem zajęć indywidualnych i grupowych z matematyki uczniom od pierwszych klas szkoły podstawowej aż po studentów, poszukuje praktykanta do stworzenia aplikacji umożliwiającej internetowy system zapisów na zajęcia.

Profil idealnego praktykanta:

- student lub absolwent informatyki

- umiejętności wystarczające do samodzielnego zaprojektowania aplikacji do internetowego systemu zapisów na zajęcia (uwzględniając wytyczne koordynatora projektu)

- dobra umiejętność organizacji pracy własnej

- dysponowanie czasem wystarczającym do ukończenia projektu do końca czerwca b.r.

Obowiązki praktykanta:

- stworzenie internetowego systemu zapisu na zajęcia na podstawie opisu jego funkcjonowania

- raportowanie swoich osiągnięć i stały kontakt z koordynatorem projektu

Co oferujemy:

- możliwość odbycia praktyk

- wynagrodzenia adekwatne do obowiązków, doświadczenia, tępa pracy i jej efektu końcowego

- zyskanie doświadczenia zawodowego

- praca zdalna

- udział w projekcie, który będzie służył przez wiele lat

Aplikacje prosimy przesyłać na adres sekretariat@szkolamatematyki.com do dnia 26.03.br. w tytule wpisując „Internetowy system zapisów – aplikacja”. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

dodane przez szkola_matematyki