Młodszy Testet Aplikacji

Młodszy Tester Aplikacji 2015_4_młodszy_tester Miejsce pracy: Warszawa Wynagrodzenie 5000- 6000 brutto Dołączysz do zespołu projektowego, który jest odpowiedzialny za budowanie i wdrażanie platformy cyfrowej sprzedaży produktów finansowych. Do zadań zespołu należy rozwijanie naszego produktu, dostosowywanie go do wymagań klienta i integrowanie z zewnętrznym oprogramowaniem. Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym (preferowana informatyka), niekoniecznie z doświadczeniem z

Zakres obowiązków:

·         tworzenie i utrzymywanie testów od strony końcowego użytkownika (z poziomu przeglądarki),

·         zgłaszanie błędów, weryfikacja poprawek.

Wymagane kwalifikacje:

·         znajomość struktury stron WWW (HTML, XPath, DOM, Javascript, CSS, AJAX, XML),

·         znajomość protokołu HTTP,

·         znajomość języka SQL,

·         Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,

·         programowanie w języku Python,

·         systematyczność i dokładność,

·         umiejętność pracy wielowątkowej,

·         język angielski.

Mile widziane:

·         znajomość iMacros i Selenium,

·         programowanie w języku Java – aplikacje wielowątkowe i rozproszone,

·         znajomość architektury JEE.

Oferujemy:

·         dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

·         opiekę medyczną (Medicover) ,

·         indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy z doświadczonymi rehabilitantami w siedzibie firmy (ćwiczenia, masaże),

·         kartę Multisport,

·         wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

·         wynagrodzenie 5000 - 6000 zł brutto miesięcznie,

·         możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,

·         dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem Nr ref: 2015_4_młodszy tester oraz  klauzulą : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)'.

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

dodane przez epoint