Java/Javascript Developer

Podbij z nami świat dołączając do zespołu Vertabelo jako Java/Javascript Developer Nr ref 2015_05_developer_vertabelo Vertabelo to unikalna usługa pozwalająca na wizualne projektowanie baz danych w chmurze bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, zrealizowana w technologii HTML5 i Java Enterprise. W ciągu pierwszego roku z Vertabelo skorzystało ponad 10 tysięcy użytkowników z całego świata. Szukamy wszechstronnych deweloperów o otwartych umysłach, którzy będą aktywnie

Zakres obowiązków

·         rozwój nowych funkcjonalności Vertabelo oraz tworzenie narzędzi współpracujących z Vertabelo

·         opieka nad systemem produkcyjnym (nadzorowanie działania, weryfikacja i usuwanie problemów)

·         tworzenie testów automatycznych oraz dokumentacji do wykonanych prac

·         współtworzenie bloga produktowego (artykuły techniczne)

Wymagane kwalifikacje

·         umiejętność programowania w języku Java

·         umiejętność programowania w języku Javascript

·         znajomość  HTML/CSS

·         znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, w szczególności dobra znajomość języka SQL,

·         przynajmniej podstawowa znajomość architektury Java Enterprise

·         znajomość obiektowych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji

·         Linux - znajomość systemu od strony użytkownika

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swoboda formułowania pisemnych wypowiedzi na zadane tematy inżynierskie).

Warunki zatrudnienia

·         wynagrodzenie 5.000 - 9.000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia

·         zapraszamy również studentów starszych roczników (minimalny wymiar czasu pracy ¾ etatu)

·         forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie

·         praca w niewielkim zespole pod  kierownictwem doświadczonych inżynierów,

·         dobra organizacja, unikalna atmosfera i komfortowe warunki pracy

·         możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu

·         opieka medyczna (Medicover)

·         indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy

·         karta Multisport

·         dogodna lokalizacja miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem:

Nr ref. 2015_05_developer_vertabelo

Na zgłoszeniu proszę umieścić klauzulę o następującej treści: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)'. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wiecej oVertabelo:

dodane przez epoint