Konsultant ds. obsługi Klienta

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), do swoich struktur, poszukuje osoby na stanowisko:

Konsultanta ds. obsługi Klienta

Nr ref.: KOK/01/2015/WS

Miejsce pracy: Poznań/wielkopolskie

Główne zadania:

·        współtworzenie bazy danych,

  • tworzenie leadów sprzedażowych,
  • badanie potrzeb klienta poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy,
  • pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • budowanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • udział w targach branżowych,
  • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych ,
  • wprowadzanie danych do systemu CRM,
  • ścisła współpraca z działem rekrutacji w ramach prowadzonego projektu.

Kogo szukamy?

·        osoby komunikatywnej i dynamicznej, nastawionej na rozwój osobisty,

·        posiadającej doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług HR),

·        biegle posługującej się komputerem,

·        skoncentrowanej na celu,

·        otwartej i samodzielnej z wysoką kulturą osobistą,

·        przyjaźnie nastawionej do ludzi.

Co oferujemy?

·        pracę na pełen etat lub z elastycznym grafikiem na podstawie umowy cywilnoprawnej,

·        wynagrodzenie podstawowe plus premie,

·        pracę w przyjaznej atmosferze w sympatycznym zespole młodych osób,

·        możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz do nas dołączyć, aplikuj za pośrednictwem formularza:

dodane przez smartmbc