Data ważności ogłoszenia: 2015-12-31 23:00

Konsultant wdrożeniowy

Infusio sp. z o.o. dostarcza specjalistyczny sprzęt medyczny dla opieki domowej i szpitalnej oraz narzędzia informatyczne dla placówek ochrony zdrowia. Głównym celem jest współpraca w poprawie, jakości opieki medycznej poprzez zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu życia pacjenta oraz proponowanie rozwiązań informatycznych usprawniających pracę personelu medycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółka poszukuje pracowników na stanowisko:

Wymagania:

·         doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów,

·         umiejętność prowadzenia analizy wymagań biznesowych,

·         doświadczenie w realizacji wdrożeń systemów informatycznych,

·         znajomość zagadnień związanych z pracą jednostek ochrony zdrowia,

·         znajomość relacyjnych baz danych m.in. PostgreSQL lub MySQL,

·         mile widziana znajomość działania sieci komputerowych,

·         mile widziana znajomość pracy w systemach do rozliczeń z NFZ

·         zdolność analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów,

·         umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,

·         umiejętność pracy pod presją czasu i zaangażowanie,

·         mile widziane prawo jazdy kat. B,

·         gotowość do podróży służbowych

Zakres zadań:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • konsultacje i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • analiza wymagań biznesowych klienta,
  • weryfikacja oprogramowania pod kątem wymagań biznesowych klienta,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu wdrażanych systemów,
  • uruchamianie produkcyjne systemu u klientów firmy,
  • pomoc techniczna i szkolenia dla pracowników jednostek z użytkowania oprogramowania znajdującego się w Spółce,
  • opieka powdrożeniowa nad systemem klienta,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • wdrażanie oraz integracja systemów informatycznych,
  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych,
  • projektowanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania,
  • realizacja planów przychodowych związanych z wykonywanymi zadaniami
  • wsparcie w procesie testów integracyjnych oraz akceptacyjnych,
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej (analizy wymagań, instrukcje stanowiskowe),
  • tworzenie dokumentacji, raportów oraz sprawozdań dotyczących realizowanych projektów i zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wszechstronnych doświadczeń,
  • komfortowe warunki pracy,
  • atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,
  • miejsce na parkingu firmowym

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@infusio.pl

Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z póź. zm.).

dodane przez Infusio