Data ważności ogłoszenia: 2014-11-30 23:00

Fotograf (w zakresie fotografii produktowej)

Lokalizacja:

Spółka z Grupy PWN poszukuje osoby na stanowisko: Fotograf (w zakresie fotografii produktowej) Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
·Profesjonalne wykonywanie zdjęć produktów do sklepu internetowego w masowej ilości
·Obrabianie zdjęć m.in. w Adobe Photoshop wg. ustalonych standardów
·Umieszczanie zdjęć w bazie

Oczekiwania:
·Doświadczenie w zakresie fotografii produktowej (packshoty i zdjęcia aranżowane)
·Umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego i studyjnego
·Dyspozycyjność
·Dobra znajomość obsługi programu graficznego
·Poczucie estetyki
·Odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:
·Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
·Niezbędny sprzęt
·Możliwość własnej aranżacji studia

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres:
rekrutacja@pwn.com.pl
W temacie wpiszcie: rekrutacja fotograf

dodane przez mariolapwn