Asystent wsparcia technicznego / Kraków

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży tworzenia oprogramowania poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent wsparcia technicznego Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane)

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

- znajomość CAD/CAM

Obowiązki:

- obsługa klienta w zakresie wsparcia technicznego, w tym instalacja i konfiguracja aplikacji CAM i CAD

- wsparcie merytoryczne Klientów w zakresie obsługi software

- testowanie oprogramowania

Oferowane:

- umowa o pracę z konkurencyjną stawką

- długofalowa współpraca

- możliwość rozwoju w ramach zagranicznych szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl

Osoba koordynująca projekt: Witold Pawlak, Recruitment Specialist, tel.: 519 474 103.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

dodane przez agencjajobsplus