KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Miejsce pracy: Gietkowska 9a, 10-170 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem ciezarowym i rozwożenie towarów do klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2014
Wynagrodzenie brutto: 1 680 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wymagania:
Wymagania konieczne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Umiejętności i uprawnienia: karta kierowcy, kurs-przewozu rzeczy, Kurs prawa jazdy kat. C
Inne wymagania: cv, pracodawca oczekuje od kandydatów: prawo jazdy kat. C, przewóz rzeczy, badania psychotechniczne, karta kierowcy, mile widziane doswiadczenie zawodowe, praca na terenie Olsztyna i województwa

Dane pracodawcy
Pracodawca: Usługi Transportowe Krzysztof Sokołowski

Adres: Gietkowska 9a, 10-170 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Sokołowski
Numer telefonu: 89 526 06 66
E-mail: transport.sokołowski@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, pracodawca wynamga doświadczenia zawodowego, Kat. C, przewóz rzeczy, badania psychotechniczne, karta kierowcy, mile widziane doswiadczenie zawodowe

Data ważności:
30.09.2014

źródło: EURES Polska