Specjalista ds. rekrutacji – Finanse & Księgowość (BPO/SSC)

Zainteresowanych pracą w naszym dynamicznie rozwijającym się oddziale wrocławskim zapraszamy do przedkładania aplikacji na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji – Finanse & Księgowość (BPO/SSC)

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności:  Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

 Zainteresowanych pracą w naszym dynamicznie rozwijającym się oddziale wrocławskim zapraszamy do przedkładania aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
JO-1406-287520

Zakres obowiązków:

  •          Aktywne wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnie z profilem stanowiska pracy.
  •          Samodzielna organizacja i realizacja procesu selekcji i rekrutacji.
  •          Udział w realizacji projektów międzynarodowych.
  •          Kompleksowe zarządzanie współpracą z Klientami.
  •          Udział w kampaniach reklamowych firmy CPL Jobs.

Wymagania:

  •          Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych min. 6 miesięcy
  •          Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( inny język będzie dodatkowym atutem).
  •          Dobra znajomość pakietu MS Office.
  •          Znajomość sektora BPO/SSC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •          Atrakcyjne wynagrodzenie i miesięczny system premiowy oparty na realizacji projektów rekrutacyjnych
  •          Prywatną opiekę medyczną.
  •          Stabilne zatrudnienie.
  •          Przyjazną atmosferę pracy.

Jeżeli szukasz pierwszych doświadczeń, prowadzimy również programy stażowe, wyślij swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: beata.oczkowicz@cpljobs.pl

dodane przez dj.cpljobs