Sprzedawca Działu Oświetlenia

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (7051), dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko: Sprzedawca Działu Oświetlenia Nr ref. SO/09/2014/W

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania :

  • profesjonalna obsługa klienta w dziale oświetlenia

  • doradztwo techniczne i produktowe

  • dbanie o ekspozycje towarów

  • utrzymanie porządku

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego, preferowane techniczne

  • mile widziane doświadczenie w branży oświetlenie (Serwisant, Technik, Sprzedawca)

  • umiejętności w zakresie branży technicznej, montażowej oraz obsłudze klienta

  • posiadania uprawnień elektrycznych do 1KV będzie dodatkowym atutem

  • wysokiej kultury osobistej

  • dobrej organizacji czasu pracy

  • precyzji i dokładności w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie + premia uznaniowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@smartmbc.eu wraz z klauzulą:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

dodane przez smartmbc