Data ważności ogłoszenia: 2014-10-31 09:00

Asystent/ka Project Managera

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy www.BiuroPodrozyReklamy.eu prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent/ka Project Managera.

Zadania:

·         asystowanie Project Managerowi,

·         upload contentu do serwisów CMS i XMli (teksty, zdjęcia),

·         weryfikowanie contentu,

·         asystowanie przy realizacji obiektów internetowych,

·         research w Internecie,

·         bieżące zadania,

·         przygotowywanie prostych prac graficznych.

Wymagania:

·         podstawowa znajomość programu: Adobe Photoshop,

·         umiejętność obsługi stron internetowych w oparciu o systemy CMS,

·         podstawowa znajomość: HTML,

·         szerokie doświadczenie w zakresie korzystania z Internetu, jako użytkownik,

·         student/-ka studiów zaocznych lub absolwent/-ka,

·         znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

·         bezbłędna polszczyzna,

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

·         znajomość phpBB będzie dodatkowym atutem,

·         oraz: odpowiedzialność, zdolność do rzeczowej komunikacji, elastyczność, otwartość na nowe koncepcje, umiejętność pracy pod presją czasu, inicjatywa, wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:
Pracę w stabilnie rozwijającej się agencji interaktywnej i udział w tworzeniu ciekawych projektów dla renomowanych klientów. Wynagrodzenie na umowę o dzieło: 1 200 zł netto miesięcznie. Możliwość rozwoju. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres
nina@biuropodrozyreklamy.eu w tytule wiadomości wpisując: APM II.

dodane przez BPR