Programista Android

Firma Anthill Technology z Gdańska poszukuje inżynierów oprogramowania do współpracy przy tworzeniu nowatorskiego systemu z dziedziny Internet Of Things.

Nasza firma jest start-upem założonym przez doświadczonych menedżerów z branży wysokich technologii, posiadających wieloletnie doświadczenie w amerykańskich i europejskich korporacjach, realizujących obecnie własny, rewolucyjny projekt.
Jeśli chcesz pracować z nowymi technologiami, uczyć się i rozwijać przez pracę z ekspertami, a co najważniejsze, mieć swój udział w powstawaniu zupełnie nowego, nieistniejącego wcześniej rodzaju produktu o dużym potencjale rynkowym, prześlij nam swoje CV.

Obowiązki:
  • Projektowanie aplikacji na podstawie dostarczonej specyfikacji
  • Implementacja aplikacji
  • Udział w testowaniu aplikacji oraz systemu on-line
  • Dokumentowanie wykonanej pracy
  • Współpraca z zespołem definiującym produkt
  • Współpraca z grafikami przygotowującymi wizualną stronę interfejsu
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemu Android. Mile widziana będzie demonstracja wykonanych przez siebie wcześniejszych aplikacji.
  • Preferujemy osoby z wykształceniem w zakresie informatyki, ale nie jest to warunek konieczny. Również mile widziani będą ambitni studenci 4 lub 5 roku.
  • Znajomość zasad pracy z systemami kontroli wersji, np. SVN,Git, CVS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji oraz dokumentowanie swojego kodu w j. angielskim
  • Umiejętność zaangażowania się w otrzymane zadania i wnoszenia twórczego wkładu w rozwój produktu. Preferujemy osoby otwarte, które identyfikują się z projektem i nie wahają się zgłaszać zauważonych problemów i sugerować ulepszeń.

Oferujemy:

W początkowym okresie oferujemy pracę na umowę-zlecenie, a okresie późniejszym możliwość przejścia na umowę o pracę.
Możliwa praca zdalna. Nie narzucamy konkretnych godzin pracy w ciągu dnia.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV na adres: jobs@anthilltechnology.com. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Numer referencyjny: jb-pgm-andr-09

dodane przez anthilltech