Koordynator Projektów Reklamowych

Ogólnopolska agencja reklamowa poszukuje osób do pracy na stanowisko: Koordynator Projektów Reklamowych Gdańsk

Ogólnopolska agencja reklamowa poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Wymagania:
•jesteś samodzielny,
•dobrze zorganizowany,
•potrafisz łatwo nawiązywać kontakty,
•masz silną motywację do osiągania celów,
•mieszkasz w dużym lub średnim mieście,

Obowiązki:
•Samodzielne prowadzenie projektów reklamowych.
•Doradztwo marketingowe.
•Pozyskiwanie i obsługa klientów.

Oferujemy:
•ciekawą pracę w silnym zespole,
•atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
•szkolenia,
•pracę w pełnym wymiarze czasu lub jako praca dodatkowa,
•dochód pasywny

Jeżeli jesteś zainteresowany a prześlij swoje CV na adres: biuro@katalograbatowy.pl

www.katalograbatowy.pl

dodane przez triluna