Programista Typo3

Strona www: sternick.pl/
Lokalizacja:

Szukamy zdolnych grafików-webdeleperów, którzy sprawnie przerobią koncepcję na sprawnie działający front-end. Praca na miejscu – niedaleko M1 w Markach

Zadania
Opracowywanie koncepcji wizualnej i funkcjonalnej na podstawie określonej specyfikacji’
Budowanie przyjaznych użytkownikowi interfejsów’
Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron WWW i aplikacji webowych,
Projektowanie elementów interfejsu użytkownika,
Aktualizacja i rozbudowa serwisów internetowych firmy oraz tworzenie nowych z wykorzystaniem technologii webowych,

Wymagania
Terminowość i umiejętność priorytetyzacji zadań w realizowanych projektach,
Bardzo dobra znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator),
Bardzo dobra znajomość standardów HTML i CSS (w wersjach najnowszych oraz powszechnie używanych), języka JavaScript i technologii AJAX,
Znajomość PHP w stopniu umożliwiającym sprawne wdrażanie stron WWW i aplikacji webowych,
Umiejętności sprawnego cięcia layoutu,
Umiejętności tworzenia szablonów poprawnie interpretowanych przez przeglądarki internetowe,
Doświadczenie w programowaniu serwisów www,
Umiejętności pisania czytelnego i łatwego kodu,
Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design (Bootstrap),
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznych po angielsku
Umiejętność szybkiego reagowania na problemy,

Mile widziane
Znajomość formatu wymiany danych JSON, wzorców architektury REST
Znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem stron www
Znajomość narzędzi analitycznych Google (Google Webmaster Tools, Google Analytics)

Oferujemy stabilną pracę z wynagrodzeniem min 3 tys. netto oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych umiejętności.

CV i portfolio proszę wysłać na it@sternick.pl

dodane przez Sternick