Informatyk Java (aplikacje internetowe) (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy, Freiburgnr ref.: JAVA/GER/0714
OBOWIĄZKI:      - rozwijanie systemów oprogramowania i indywidualnych rozwiązań dla klientów biznesowych w danej branży,- przeprowadzanie projektów - wszystkie etapy opracowywania oprogramowania i aplikacji.
WYMAGANIA:- ukończone studia w zakresie informatyki lub podobne kwalifikacje,- znajomość języka niemieckiego konieczna do porozumiewania się z klientem niemieckojęzycznym,- doświadczenie przy programowaniu zorientowanym obiektowo (projekt i implementacja, przede wszystkim Java EE, NET),- doświadczenie przy rozwijaniu aplikacji internetowych (np. HTML5, CSS, Ajax, ExtJS, Vaadin, JSP, XML, XSLT),- doświadczenie przy rozwijaniu serwisów internetowych (SOAP, REST),- doświadczenie przy bankach danych (MySQL, MS-SQL, ORM),- znajomość zarządzania prawami cyfrowymi,- doświadczenie w administrowaniu aplikacjami i stronami serwerowymi w systemie Linux (Apache, Tomcat, GlassFish),- zdolność myślenia analitycznego, kreatywność i samodzielne rozwiązywanie problemów,- mile widziana znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:- długookresowa praca w przyjaznym środowisku wśród osób profesjonalnych, doświadczanych i zaangażowanych,- otwarta i partnerska kultura przedsiębiorstwa, z miejscem na rozwijanie kreatywności i własnych pomysłów,- różnorodne projekty z zastosowaniem nowoczesnych technologii,- zadowalające wynagrodzenie,- ułatwienia w godzeniu pracy z życiem prywatnym,- dużo możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy (obowiązkowo CV w języku niemieckim, mile widziane inne dokumenty jak list motywacyjny, świadectwa pracy czy referencje).
Prosimy o szczegółowe opisy doświadczenia zawodowego i umiejętności.
Prosimy także o podanie w e-mailu najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160Tel.: 12 425 00 41E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.plwww.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

dodane przez Trenkwalder & Partner