Data ważności ogłoszenia: 2014-07-23 05:00

Prowadzenie kampanii marketingowych - nie wymagamy doświadczenia!

Chcesz mieć szybki przypływ gotówki w ciągu tygodnia? Nie chcesz czekać miesiąc na swoje pierwsze wynagrodzenie? Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! W naszym zespole marketingowym szkolimy od podstaw! Potrzebujemy osób: zmotywowanych, nie bojących się nowych wyzwań, chętnych do podjęcia współpracy od zaraz!

Nasze wymagania:

  • chęć do nauki i rozwoju
  • otwartość na kontakt z ludźmi
  • pomysłowość
  • komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji
  • umiejętność pracy zespołowej
obowiązki:
  • udział w kampaniach sprzedażowo - informacyjnych
  • pozyskiwanie klientów według standardów jakości firmy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i Klienta, dla którego prowadzimy kampanię
  • po odpowiednim przeszkoleniu - możliwość wzięcia udziału w Programie Rozwoju Biznesowego: szkolenie osób, rekrutacja, coaching.

oferujemy:
  • jasno wyznaczoną ścieżkę rozwoju
  • indywidulany cykl szkoleń
  • pracę w sympatycznym i zgranym zespole
  • tygodniowy system wynagrodzeń + liczne bonusy

dodane przez Gabriela