Data ważności ogłoszenia: 2014-07-31 16:00

Programista PHP

Strona www: www.profas.com.pl/
Lokalizacja:

Programista PHP - Elżbietów - powiat Sochaczew - poszukiwany !

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji internetowych.

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • kilkuletniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych PHP;
  • znajomości minimum jednego z frameworków: Zend, Symfony2;
  • doświadczenia w pracy z bazami danych MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL;
  • znajomości JavaScript i biblioteki jQuery;
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

DODATKOWE ATUTY

  • umiejętność tworzenia aplikacji internetowych w Rubby;
  • umiejętność programowania w Java;
  • umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych w systemie Android.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia na w/w stanowisku;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze.

dodane przez profasnet