Data ważności ogłoszenia: 2014-07-31 16:00

Programista Android

Strona www: www.profas.com.pl/
Lokalizacja:

w Dziale Wdrożeń i IT

Miejsce pracy:
Elżbietów – powiat Sochaczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji mobilnych działających w systemie Android.

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

-kilkuletniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji na system Android;

-doświadczenia w pracy z bazami danych MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL;

-umiejętności pracy pod presją czasu.

DODATKOWE ATUTY

-umiejętność tworzenia aplikacji internetowych w Rubby.

OFERUJEMY:

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

-możliwości rozwoju zawodowego;

-niezbędne narzędzia na w/w stanowisku;

-ciekawą, pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze.

dodane przez profasnet