Data ważności ogłoszenia: 2014-07-25 16:00

Programista PHP

Lokalizacja:

Ambitni pasjonaci programowania poszukiwani!

Opis stanowiska:

- Realizacja zadań według harmonogramu projektu.
- Aktywny udział w projektach realizowanych w Polsce i za granicą.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatnie lata studiów.

- Znajomość technologii PHP i MySQL.
- Znajomość lub umiejętność dostosowania się do frameworka PHP Kohan.
- Znajomość systemów szablonowych.
- Doświadczenie min. 2 lata.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Kreatywność, sumienność, poczucie humoru.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość metodyk Scrum, Agile.

Klient oferuje:

- Bardzo ciekawą i stabilną pracę.

- Stały rozwój kompetencji zawodowych.
- Możliwość zdobycia doświadczenia podczas realizacji międzynarodowych projektów.
- Praca w biurze w Centrum Warszawy (3 minuty od stacji metro centrum).
- Niezbędne narzędzia pracy (komputer + telefon służbowy).
- Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

 Aplikację proszę wysyłać na adres e-mail: kontakt@profas.com.pl

dodane przez profasnet