Asystent w zespole analizy finansowej z językiem francuskim lub niemieckim

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent w zespole analizy finansowej z językiem francuskim lub niemieckim. Jeśli chcesz rozwijać się w multikulturowym środowisku, pracując na ciekawym stanowisku, prześlij nam swoje CV.

Opis stanowiska:

•    praca w zespole odpowiedzialnym za analizę finansową i wykrywanie nadużyć finansowych,
•    dbanie o przestrzeganie procedur firmy w obszarze płatności,
•    kontakt z bankami, instytucjami finansowymi i płatnikami,
•    monitorowanie ustalonych płatności,
•    odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy przebieg procesu płatności.
Wymagania:

•    wykształcenie wyższe,
•    min. 6 miesięcy doświadczenia w obszarach finansów, bankowości lub księgowości (praktyki/staże),
•    biegła znajomość j. niemieckiego lub francuskiego – warunek konieczny,
•    dobra znajomość j. angielskiego,
•    umiejętności analityczne, komunikacyjne oraz negocjacyjne,
•    samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
•    rzetelność, terminowość oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
•    znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:

•    rozwój zawodowy w dynamicznym, biznesowym środowisku,
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    codzienny kontakt z językiem niemieckim lub francuskim,
•    atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport),
•    przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie CV do naszej Konsultantki – Aleksandry Szkarłat – aszkarlat@goldmanrecruitment.pl lub aplikację przez link podany w wiadomości.

dodane przez GoldmanRecruitment