Programista PHP

Lobo jest agencją personalną działającą na terenie Polski i zagranicą. Dla naszego Klienta, lidera dostarczającego rozwiązania do wsparcia procesów zakupowych i sprzedażowych w segmencie B2B, poszukujemy osoby na stanowisko: PROGRAMISTA PHP Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

·         Bardzo dobra znajomość PHP 5.2+

·         Doświadczenie w optymalizacji skryptów PHP oraz tworzeniu wydajnych zapytań SQL

·         Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (Symfony 1 lub Kohana 2)

·         Znajomość i stosowanie zasad tworzenia bezpiecznych aplikacji PHP

·         Doświadczenie w pracy z bazą danych PostgreSQL 8.4+

·         Dobra znajomość HTML4, CSS2, Javascript, jQuery

·         Znajomość biblioteki Smarty 2

·         Doświadczenie  w pracy z SOAP oraz REST webservices (klient oraz serwer)

Zakres obowiązków:

·   Udział w pracach programistycznych w ramach wdrożeń realizowanych dla największych firm w Polsce i zagranicą

·   Zaangażowanie w prace  rozwojowe związane z aukcjami elektronicznymi prowadzonymi w czasie rzeczywistym

·   Zaangażowanie w prace rozwojowe związane z  narzędziami wsparcia zakupów

·   Integracje z systemami klientów i partnerów biznesowych

Oferujemy:

·  Atrakcyjne wynagrodzenie

·  Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach biznesowych w branży internetowej

·  Stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)'

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem www.lobohr.pl

dodane przez eliza karkusiewicz