Praktyka - Asystent/ka ds. Rekrutacji

Jesteśmy krakowską agencją rekrutacyjną i aktualnie poszukujemy do swojego biura studenta/studentkę
na bezpłatną praktykę.

Zadania:

-uzupełnianie bazy danych kandydatów przesyłających swoje aplikacje w systemie HRM
-przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń dotyczących ofert pracy
-wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych
-udzielanie informacji osobom dzwoniącym
-obsługa urządzeń biurowych – skanowanie dokumentów, kserowanie

Oczekiwania:

-chęć odbycia bezpłatnej praktyki
-co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
-umiejętność obsługi komputera (Word, Excel), programów pocztowych
-terminowe wykonywanie zadań
-systematyczność
-skrupulatność
-elastyczność
-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
-samodzielność

Oferujemy:

-możliwość zdobycia doświadczenia
-jasne zasady współpracy
-miłą atmosferę

Czas trwania praktyki - do uzgodnienia 1-2 miesiące (poniedziałek - piątek – 8 h/dziennie)
Start - 1 czerwca 2014

Osoby zainteresowane odbyciem bezpłatnej praktyki w naszym biurze przy ul. Radosnej 3/2 w Krakowie, zapraszamy do przesyłania CV wpisując w temacie wiadomości 'PR/studentnews/06/2014' na adres edge@edge.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
'Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy
(posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych'.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038

dodane przez edge_recruitment