Data ważności ogłoszenia: 2014-05-31 08:00

Inżynier Automatyk (Absolwent)

Lokalizacja:

TALENT PARTNERS - DORADZTWO PERSONALNE Jesteśmy firmą doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w rekrutacji: - inżynierów, - specjalistów, - managerów. Poszukujemy wykwalifikowanej kadry dla poważnych i stabilnych firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy – szczegóły: www.talentpartners.pl

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Tychach - poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref. IA/136/13

Miejsce pracy: Tychy

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, jedynie wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu automatyka lub pokrewne.
Zapraszamy do aplikowania absolwentów uczelni technicznych.

Najważniejsze obowiązki:

  • działania prewencyjne,
  • usuwanie awarii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie - automatyk lub pokrewne - może być absolwent bez doświadczenia,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • motywacja,
  • chęć do nauki i nabierania doświadczenia zawodowego,
  • odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • umiejętność programowania sterowników PLC, lub ukończony kurs z tego zakresu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia związane ze stanowiskiem pracy,
  • możliwości rozwoju,
  • ciekawą pracę.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
praca@talentpartners.pl

Zapraszamy również do zarejestrowania się w bazie danych.

dodane przez TalentPartners