Kierowca w wypożyczalni samochodowej

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

W związku z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
nr ref.: KCA/LDZ/0414

OBOWIĄZKI:
- podstawienie pojazdów do klientów wypożyczalni, wypełnienie dokumentów z klientem, pobranie płatności,
- odbiór pojazdów od klientów wypożyczalni, wypełnienie protokołu odbioru,
- transport/odbiór pojazdów do serwisów,
- transport pojazdów do innych oddziałów na terenie Polski,
- transport samochodów na myjnię,
- uzupełnienie płynów/oznakowania pojazdów.

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność min. 30h w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
- aktualna legitymacja studencka/uczniowska,
- prawo jazdy kat. B (min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu),
- wiedza techniczna dotycząca wyposażenia samochodów,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
- pracę na podstawie umowy-zlecenia,
- wynagrodzenie 12 zł/h brutto,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pracy tymczasowej jest ważna do 30.04.2014 r.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mailowy wraz z numerem referencyjnym KCA/LDZ/0414. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
ul. Królowej Jadwigi 160
30-212 Kraków
E-mail: rekrutacja.czeszyk@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

dodane przez Trenkwalder & Partner